Popis a vybavení

Konstrukce – stěny Livee tvoří přiznané masivní dřevěné CLT panely, které působí v interiéru luxusním dojmem, zároveň jsou příjemné a designově neutrální. Všechny konstrukce splňují parametry pasivního a téměř nulového domu. Jako izolace je použita foukaná celulóza nebo minerální vlna bez obsahu formaldehydů s technologií ECOSE.

Vybavenost – cílem je dodat dům perfektně funkční a zároveň kompletní, abyste jej mohli užívat hned, stejně jako jakýkoliv výrobek z obchodu. To vše za 8 týdnů od podpisu objednávky.

Úložné prostory – i ten nejmenší modul nabízí minimálně 5 m³ úložných prostorů, promyšleně umístěných v interiéru. Můžete být klidní – vejdete se se vším, co k bydlení potřebujete. Pokud vám bude málo, lze k modulům přistavět nevytápěné zázemí pro kola, zahradní nářadí či jiné potřebné věci.

Materiály vybíráme s ohledem na kvalitu a životnost a nejen to. Všechny materiály jsou v emisní třídě škodlivin E0, tudíž se nemusíte obávat o škodliviny v interiéru. To stejné se týká všech nátěrových hmot a lepidel použitých při výstavbě.

Zdraví je nejdůležitější a proto jsou všechny moduly standardně vybaveny jednoduše ovladatelnou větrací jednotkou s účinnou rekuperací tepla. Čidla oxidu uhličitého se starají o to, abyste měli neustále vyvětráno. Jednotky jsou certifikovány v Passivhaus Instititu v Darmstadtu a splňují ty nejpřísnější požadavky na účinnost i hlučnost.

Úsporné bydlení – domy Livee svými parametry konstrukcí bez problémů splňují požadavky na pasivní nebo nulový dům. Za vytápění proto zaplatíte pouze zlomek toho, co u běžného domu a navíc si dům bude udržovat vysokou cenu na trhu nemovitostí.

Zelené technologie pro soběstačné bydlení – pokud chcete bydlet soběstačně, s moduly Livee můžete. Lze je dovybavit o fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnu, kamna, komín, domácí čistírnu odpadních vod a jiné technologie, které vám umožní bydlet mimo síť.

Životnost stavby je srovnatelná se stavbou běžného rodinného domu a při správné údržbě přesahuje životnost nosné konstrukce 80 let. Použity jsou materiály a výrobky s minimální potřebou údržby a všechny detaily jsou řešeny s největší precizností, abyste se nemuseli o nic zbytečně starat. Tento dům vás jednoduše přežije.